Jump to content
Sign in to follow this  
SuNy

[Cerere helper]SuNy

Recommended Posts

1. Care este numele tau real?:Dany

2. Varsta ta:14 ani

3 Primele 7 cifre din CNP:2004500

4. O scurta descriere despre tine?(minim 15 cuvinte):Salut,numele meu este Dany,am 14 ani și îmi place sa petrec timpul liber jucîndu-ma cu prietenii mei.Sunt o fire prietenoasa și mereu                                                                                                         cautînd sa ajute pe cineva.Imi place sa construiesc (medieval) si îmi plac sporturi cu bataie(practic box).

5. Nickname-ul din joc:SuNy

6. Intre ce intervale ale zile poti fi online?(dimineata/dupa-amiaza/seara):De obicei pot fi online după-amiaza si seara.

7. Cate ore poti juca zilnic?:Pot juca  2 sau 3 ore pe zi.

8. Pe ce sectiune doresti gradul?:Survival 1.15.1

9. Ai citit regulamentul?:Da

10. Din punctul tau de vedere, ce calitati trebuie sa aibe un membru staff?:Demnitate , simț , generozitate si rabdare.

11. Discord-ul tau?(nume#id):SuNnYxD#8583

12. Alte precizari?:Daca am scris ceva gresit sau am greseli gramaticale îmi cer mii de scuze.Vă multumesc ca va-ți facut timp pentru mine!

* Cerinte inainte de a aplica pentru functia de Helper:

1. Sa ai minim 25 ore pe sectiunea dorita.

2. Sa nu ai antecedente in trecut cu membrii staff.

3. Sa ai minim 14 ani.

4. Acele 7 cifre din CNP sunt folosite pentru fiecare varstei, daca nu le oferi cererea ta va fi respinsa.

5. Sa nu injuri, sa ai un limbaj demn de un membru staff, sa stii cum sa te comporti cu playerii.

6. Titlul topicului sa fie [Cerere Helper] (nume in joc), exemplu: "[Cerere Helper] Blacky".

7. Sa citesti regulamentul inainte sa aplici pentru aceasta functie.

8. Poti aplica odata la 7 zile, daca nu respecti aceasta regula primesti warn pe forum si cererea respinsa.

•  

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...